Świadczenie wychowawcze

Fundusz alimentacyjny

Asystenci RodzinyGrupa samopomocy w Miejsko – Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie 2013
Piątek, 30 Sierpień 2013 08:30
W ramach projektu systemowego „Czas na aktywność w Mieście i Gminie Nowa Sarzyna” została utworzona grupa samopomocowa skierowana do 10 osób z Programu Aktywności Lokalnej (PAL). Uczestnikami grupy są osoby, które są zagrożone wykluczeniem społecznym, bezrobotne, nieaktywne zawodowo,
Więcej…
 
Spotkania z terapeutą w Miejsko – Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie
Poniedziałek, 19 Sierpień 2013 08:00

W Miejsko – Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie w dn. 16 sierpnia br. odbyły się pierwsze zajęcia z terapeutą skierowane dla osób uzależnionych od alkoholu, prowadzone przez panią Bogusławę Kania. Celem ogólnym jest zmiana zachowań związanych z nadużywaniem alkoholu w kierunku utrzymywania abstynencji i zmniejszenia szkód związanych z jego przyjmowania.

Więcej…
 
„Aktywni pomimo…” projekt konkursowy - zadanie pierwsze
Wtorek, 30 Lipiec 2013 08:00
W dniach 10-29 lipca br. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie zrealizowano pierwsze zadanie, w ramach projektu konkursowego „Aktywni pomimo…" -  poradnictwo psychospołeczne. Było ono podzielone na dwa podzadania. Pierwsze  – trening kompetencji życiowych prowadzony przez
Więcej…
 
Trening kompetencji rodzinnych i rodzicielskich w MGOPS
Poniedziałek, 22 Lipiec 2013 08:00
W dniu 19 lipca br. odbyło się pierwsze szkolenie z treningu kompetencji rodzinnych i rodzicielskich prowadzonego w Miejsko – Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie w ramach projektu systemowego "Czas na aktywność w mieście i gminie Nowa Sarzyna".

Więcej…
 
Szkolenie na temat "10 zasad zdrowego żywienia rodziny z elementami HACCP"
Piątek, 19 Lipiec 2013 08:00
W dniu 17 lipca br. odbyło się pierwsze szkolenie z "10 zasad zdrowego żywienia rodziny z elementami HACCP" w ramach projektu systemowego "Czas na aktywność w mieście i gminie Nowa Sarzyna". Zajęcia odbyły się w Gospodzie u Więcławów w Leżajsku i uczestniczyło w nim 31 uczestników projektu
Więcej…
 
Trening kompetencji i umiejętności społecznych w Miejsko – Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie
Poniedziałek, 08 Lipiec 2013 15:00
Od czerwca br. w Miejsko – Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej odbywał się trening kompetencji i umiejętności społecznych w ramach projektu systemowego "Czas na aktywność w mieście i gminie Nowa Sarzyna".
W zajęciach uczestniczyło 6 osób z Programu Aktywności Lokalnej (PAL).
Więcej…
 
Szkolenie z poradnictwa społeczno-zawodowego z elementami kultury pracy i wizażu
Poniedziałek, 17 Czerwiec 2013 08:30
W dniu 15.06.2013r. w Miejsko -  Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie odbyły się pierwsze zajęcia w ramach kontraktów socjalnych z Poradnictwa społeczno - zawodowego z elementami kultury pracy i wizażu w ramach projektu systemowego "Czas na aktywność w mieście i gminie Nowa Sarzyna". Zajęcia prowadzone są przez doradcę zawodowego, fryzjerkę i kosmetyczkę.
Więcej…
 
Indywidualna terapia psychologiczna w Miejsko – Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie
Wtorek, 11 Czerwiec 2013 08:30
Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie informuje, że od czerwca br. jest prowadzona indywidualna terapia psychologiczna w ramach projektu systemowego "Czas na aktywność w mieście i gminie Nowa Sarzyna". Terapia prowadzona jest przez specjalistów, praktyków z dziedziny psychologii: dr Justynę Kula-Lic i mgr Monikę Chrząstek.
Więcej…
 
Informacja z punktu dystrybucji PEAD
Poniedziałek, 10 Czerwiec 2013 15:00
Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie informuje, iż osobom, którym z powodu braku towaru nie został wydany cukier i olej w ramach pomocy żywnościowej  PEAD w czerwcu br. towar ten zostanie wydany pod koniec czerwca lub na początku lipca br.
 
 
Więcej artykułów…
« PoczątekPoprzednia414243444546474849NastępnaOstatnie »

Strona 45 z 49

BIP MGOPS w Nowej Sarzynie

Koronawirus

MGOPS w obiektywie

Reklama
Odsłon : 507181