Świadczenie wychowawcze

Fundusz alimentacyjny

Asystenci RodzinyInformacja o zadaniach z zakresu dodatków mieszkaniowych, dodatków energetycznych oraz pomocy materialnej dla uczniów
Poniedziałek, 31 Marzec 2014 08:30
Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie informuje, że z dniem 1 kwietnia 2014 roku zostały przekazane z Urzędu Miasta i Gminy w Nowej Sarzynie, zadania w zakresie dodatków mieszkaniowych, dodatków energetycznych oraz pomocy materialnej dla uczniów.
Więcej…
 
Szkolenie operator koparko - ładowarki w ramach projektu systemowego „Czas na aktywność w mieście i gminie Nowa Sarzyna”
Wtorek, 18 Marzec 2014 08:30
Od 17 marca br. czterech uczestników projektu systemowego w ramach zawartych kontraktów socjalnych rozpoczęło szkolenie „Operator koparko - ładowarki”. Zajęcia prowadzone są w Rzeszowie w Ośrodku Szkolenia i Usług Zawodowych. Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników kursu do uzyskania kwalifikacji w zawodzie operatora maszyn
Więcej…
 
Szkolenie z poradnictwa społeczno-zawodowego z elementami kultury pracy i wizażu
Poniedziałek, 10 Marzec 2014 08:30
Od marca br. w Miejsko - Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie prowadzone są zajęcia w ramach kontraktów socjalnych z poradnictwa społeczno - zawodowego z elementami kultury pracy i wizażu w ramach projektu systemowego "Czas na aktywność w mieście i gminie Nowa Sarzyna". Spotkania prowadzone są przez
Więcej…
 
Nowa dostawa sprzętu rehabilitacyjnego, mebli i odzieży - luty 2014
Środa, 26 Luty 2014 15:00
Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie mając na uwadze duże zainteresowanie wypożyczalnią sprzętu do rehabilitacji w dniu 26 lutego br., po raz kolejny sprowadził specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny w tym m.in.: łóżka hydrauliczne, wózki inwalidzkie w tym elektryczne, wózki toaletowe, materace.

Więcej…
 
Indywidualna terapia psychologiczna w Miejsko – Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie
Piątek, 14 Luty 2014 08:30
Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie informuje, że od lutego br. jest prowadzona indywidualna terapia psychologiczna w ramach projektu systemowego "Czas na aktywność w mieście i gminie Nowa Sarzyna". Terapia prowadzona jest przez specjalistów, praktyków z dziedziny psychologii: mgr Monikę Chrząstek i mgr Bogusława Kwitkowskiego.
Więcej…
 
Staże zawodowe w ramach projektu systemowego "Czas na aktywność w Mieście i Gminie Nowa Sarzyna" 2014
Poniedziałek, 10 Luty 2014 08:30
Pierwsi uczestnicy projektu systemowego "Czas na aktywność w mieście i gminie Nowa Sarzyna" rozpoczęli staże zawodowe od lutego bieżącego roku. Możliwość zatrudnienia otrzymało 45 osób z terenu naszej gminy. Celem stażu jest umożliwienie naszym uczestnikom nabycie umiejętności do samodzielnego wykonywania pracy, wymaganego doświadczenia zawodowego zwiększającego szanse na uzyskanie zatrudnienia w przyszłości.
Więcej…
 
"Czas na aktywność w Mieście i Gminie Nowa Sarzyna" – asystent rodziny
Czwartek, 30 Styczeń 2014 08:30
Od stycznia br. w ramach projektu systemowego "Czas na aktywność w mieście i gminie Nowa Sarzyna" rodziny zamieszkujące na terenie naszej gminy otrzymują wsparcie w postaci asystenta rodziny. Dzięki projektowi, który jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego swoje zatrudnienie kontynuuje 2 pracowników.
Więcej…
 
Informacje o realizacji projektu systemowego w 2014 roku
Środa, 29 Styczeń 2014 08:30

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie zakończył rekrutację osób, które wezmą udział w projekcie systemowym „Czas na aktywność w mieście i gminie Nowa Sarzyna” w roku 2014. Uczestnikami projektu zostali klienci tutejszego Ośrodka Pomocy Społecznej spełniający łącznie następujące kryteria:

Więcej…
 
Informacja o przyjęciu programu osłonowego dotyczącego dożywiania dzieci w szkole
Środa, 29 Styczeń 2014 08:30
Program osłonowy został przyjęty przez Radę Miejską w dniu 27 stycznia Uchwałą nr LI/323/2014. Dotyczy on finansowania dożywiania dzieci w szkole. Realizowany bedzie w latach 2014 - 2020 i obejmie swoim zasięgiem dzieci i młodzież Miasta i Gminy Nowa Sarzyna z rodzin o dochodach przekraczających 150% kryterium dochodowego,
Więcej…
 
Więcej artykułów…
« PoczątekPoprzednia414243444546474849NastępnaOstatnie »

Strona 42 z 49

BIP MGOPS w Nowej Sarzynie

Koronawirus

MGOPS w obiektywie

Reklama
Odsłon : 520904