Świadczenie wychowawcze

Fundusz alimentacyjny

Asystenci RodzinyIndywidualna terapia psychologiczna w Miejsko – Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie
Wtorek, 11 Czerwiec 2013 08:30
Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie informuje, że od czerwca br. jest prowadzona indywidualna terapia psychologiczna w ramach projektu systemowego "Czas na aktywność w mieście i gminie Nowa Sarzyna". Terapia prowadzona jest przez specjalistów, praktyków z dziedziny psychologii: dr Justynę Kula-Lic i mgr Monikę Chrząstek.
Więcej…
 
Informacja z punktu dystrybucji PEAD
Poniedziałek, 10 Czerwiec 2013 15:00
Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie informuje, iż osobom, którym z powodu braku towaru nie został wydany cukier i olej w ramach pomocy żywnościowej  PEAD w czerwcu br. towar ten zostanie wydany pod koniec czerwca lub na początku lipca br.
 
 
Informacja o wydawaniu żywności w ramach programu PEAD - czerwiec 2013
Wtorek, 04 Czerwiec 2013 08:30
Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie informuje, iż żywność w ramach Europejskiego Programu Pomocy Żywnościowej - program pomocy żywnościowej dla najuboższej ludności Unii Europejskiej (PEAD) będzie wydawana od 6 do 13 czerwca 2013 r.

Więcej…
 
Żywność z Podkarpackiego Banku Żywności w Nowej Sarzynie - czerwiec 2013
Poniedziałek, 03 Czerwiec 2013 15:00
W dniu 3 czerwca br. do Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie sprowadzono żywność z Podkarpackiego Banku Żywności w Rzeszowie w ramach Europejskiego Programu Pomocy Żywnościowej (PEAD). W skład sprowadzonej żywności wchodzą: mleko UHT, ser podpuszczkowy (żółty), ser topiony, olej rzepakowy, cukier, mąka pszenna, ryż, dżem truskawkowy. Łącznie sprowadzono 24 tony żywności.
 
Informacja o wynikach naboru do projektu "Aktywni pomimo..."
 
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie zakończył rekrutację osób, które wezmą udział w projekcie konkursowym „Aktywni pomimo…” realizowanym w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VII Promocja integracji społecznej, Działanie 7.2 Przeciwdziałanie wykluczeniu i wzmocnienie sektora ekonomi społecznej, Poddziałanie 7.2.1 Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Więcej…
 
„Czas na aktywność w mieście i gminie Nowa Sarzyna” spotkanie integracyjno – informacyjne
Poniedziałek, 27 Maj 2013 08:30

W dniu 21 maja br. w restauracji Mario w Sarzynie odbyło się spotkanie integracyjno - informacyjne dotyczące projektu systemowego „Czas na aktywność w mieście i gminie Nowa Sarzyna” realizowanego przez Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie.

  Projekt jest współfinansowany przez Europejski Fundusz Społeczny.

Więcej…
 
Informacja dla członków Zespołu Interdyscyplinarnego ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie
Poniedziałek, 27 Maj 2013 08:30

Przewodniczący Zespołu Interdyscyplinarnego ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie w Nowej Sarzynie informuje, że spotkanie członków Zespołu Interdyscyplinarnego odbędzie się 13 czerwca bieżącego roku o godzinie 12.30 w MGOPS w Nowej Sarzynie, pokój numer 4.

Więcej…
 
Informacja o naborze do projektu "Aktywni pomimo..."

 

 

Projekt "Aktywni pomimo..." jest realizowany od 01.05.2013r. do 30.06.2015r. przez MGOPS w Nowej Sarzynie w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Do uczestnictwa w projekcie zapraszamy osoby:
- niepełnosprawne ze stopniem lekkim i umiarkowanym,
- od 16 do 64 roku życia,
- zamieszkałe na terenie Miasta i Gminy Nowa Sarzyna,
- nieaktywne zawodowo (niezatrudnione lub zarejestrowane jako poszukujący pracy),
- nie posiadające doświadczenia zawodowego.

Więcej…
 
Nowa dostawa sprzętu rehabilitacyjnego i mebli
Piątek, 26 Kwiecień 2013 08:30
Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej  w Nowej Sarzynie mając na uwadze duże zainteresowanie wypożyczalnią sprzętu do rehabilitacji w dniu 25 kwietnia br., po raz kolejny  sprowadził sprzęt rehabilitacyjny w tym specjalistyczne elektryczne łóżka z trójzmienną pozycją chorego, wózki inwalidzkie, balkoniki i chodziki dla niepełnosprawnych.
Więcej…
 
Więcej artykułów…
« PoczątekPoprzednia41424344NastępnaOstatnie »

Strona 41 z 44

BIP MGOPS w Nowej Sarzynie

Koronawirus

MGOPS w obiektywie

Reklama
Odsłon : 430243