Świadczenie wychowawcze

Fundusz alimentacyjny

Asystenci RodzinyInformacja dla członków Zespołu Interdyscyplinarnego ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie
Poniedziałek, 16 Grudzień 2013 13:00
Przewodniczący Zespołu Interdyscyplinarnego ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie w Nowej Sarzynie informuje, że spotkanie członków Zespołu Interdyscyplinarnego odbędzie się 23 grudnia bieżącego roku o godzinie 12.30 w MGOPS w Nowej Sarzynie, pokój numer 4.
Więcej…
 
Obchody Powiatowego Dnia Pracownika Socjalnego 2013 w Leżajsku
Wtorek, 03 Grudzień 2013 12:00
W dniu 2 grudnia 2013 roku w siedzibie Muzeum Ziemi Leżajskiej odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Powiatowych obchodów Dnia Pracownika Socjalnego. Organizatorem wydarzenia był Starosta Leżajski Pan Jan Kida. Wśród zaproszonych gości obecny był Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Sarzyna Pani Danuta Pinderska.
Więcej…
 
Apel o pomoc osobom bezdomnym, samotnym i starszym w okresie zimowym
Wtorek, 03 Grudzień 2013 11:30

Zwracamy się z prośba do mieszkańców miasta i gminy Nowa Sarzyna o zwrócenie szczególnej uwagi na los osób samotnych, starszych, niepełnosprawnych, bezdomnych i wszystkich potrzebujących pomocy w obecnym okresie zimowym.

Nie bądźmy obojętni na los drugiego człowieka. Każdą informację przekażmy służbom społecznym o osobach starszych, samotnych, bezdomnych o tych których nie znamy a wydaje się, że potrzebują pomocy.

Więcej…
 
Państwowa Inspekcja Sanitarna ostrzega przed spożywaniem alkoholu niewiadomego pochodzenia
Czwartek, 28 Listopad 2013 10:00
W związku z przypadkami zatruć metanolem, Główny Inspektor Sanitarny ponownie ostrzega przed spożywaniem wyrobów alkoholowych niewiadomego pochodzenia, jak również wszelkiego rodzaju płynów zawierających alkohol, gdyż mogą one zawierać metanol w ilościach zagrażających życiu lub zdrowiu.
Organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej prowadzą działania kontrolne dotyczące produktów chemicznych, które mogą zawierać metanol, pod kątem ich właściwego znakowania i zgodności z
Więcej…
 
Dzień Pracownika Socjalnego 2013 w Miejsko – Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej
Piątek, 22 Listopad 2013 08:30
W dniu 21 listopada 2013 br. odbyło się uroczyste spotkanie dla pracowników służb społecznych z okazji Dnia Pracownika Socjalnego w restauracji Agawa w Nowej Sarzynie. W spotkaniu wzięli udział również zaproszeni goście: Zastępca Burmistrza Pani Danuta Pinderska, kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Sarzynie Pani Agnieszka Hospod.
Więcej…
 
Nowa dostawa produktów żywnościowych z Podkarpackiego Banku Żywności – listopad 2013
Piątek, 08 Listopad 2013 08:30
Po raz kolejny do Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie dostarczono produkty żywnościowe w formie napojów kolorowych oraz przekąsek słonych z nadwyżek Podkarpackiego Banku Żywności w Rzeszowie. Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie dzięki produktom żywnościowym z Podkarpackiego Banku Żywności wesprze w swojej
Więcej…
 
Żywność z Podkarpackiego Banku Żywności w Nowej Sarzynie - listopad 2013
Wtorek, 05 Listopad 2013 08:30
W dniu 4 listopada br. do Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie sprowadzono po raz kolejny żywność z Podkarpackiego Banku Żywności w Rzeszowie w ramach Europejskiego Programu Pomocy Żywnościowej (PEAD). W skład sprowadzonej żywności wchodzą: mleko UTH, serek topiony,
Więcej…
 
Informacja o wydawaniu żywności w ramach programu PEAD - listopad 2013
Poniedziałek, 04 Listopad 2013 12:00
Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie informuje, iż żywność w ramach Europejskiego Programu Pomocy Żywnościowej - program pomocy żywnościowej dla najuboższej ludności Unii Europejskiej (PEAD) będzie wydawana od 6 listopada 2013 r.

Więcej…
 
Kursy zawodowe w Miejsko – Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie
Poniedziałek, 14 Październik 2013 08:30
Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie informuje, że od września br. odbywają się kursy zawodowe dla 21 uczestników projektu systemowego „Czas na aktywność w mieście i gminie Nowa Sarzyna”  z terenu naszej gminy. Dzięki projektowi możliwe było zorganizowanie kursów zawodowych,
Więcej…
 
Więcej artykułów…
« PoczątekPoprzednia414243444546474849NastępnaOstatnie »

Strona 44 z 49

BIP MGOPS w Nowej Sarzynie

Koronawirus

MGOPS w obiektywie

Reklama
Odsłon : 520920