Świadczenie wychowawcze

Fundusz alimentacyjny

Asystenci RodzinyWielkanocne śniadanie dla samotnych i chorych w Sarzynie - kwiecień 2014
Czwartek, 17 Kwiecień 2014 08:30
W dniu 16 marca 2014 roku w budynku Domu Kultury w Sarzynie na śniadaniu Wielkanocnym zorganizowanym po raz kolejny przez Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy w Nowej Sarzynie spotkali się chorzy i samotni. Zastępca Burmistrza Urzędu Miasta i Gminy Pani Danuta Pinderska oraz dyrektor tutejszego Ośrodka Mirosław Przewoźnik złożyli
Więcej…
 
Trening kompetencji i umiejętności społecznych w Miejsko – Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie
Poniedziałek, 07 Kwiecień 2014 08:30
Od kwietnia br. w Miejsko – Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej odbywa się trening kompetencji i umiejętności społecznych dla sześciu uczestników Programu Aktywności Lokalnej (PAL) w ramach projektu systemowego "Czas na aktywność w mieście i gminie Nowa Sarzyna". Łączna liczba spotkań wyniesie 24 godziny.
Więcej…
 
Szkolenie na temat "10 zasad zdrowego żywienia rodziny z elementami HACCP"
Czwartek, 03 Kwiecień 2014 08:30
Od kwietnia br. odbywa się szkolenie z "10 zasad zdrowego żywienia rodziny z elementami HACCP" w ramach projektu systemowego "Czas na aktywność w mieście i gminie Nowa Sarzyna". Zajęcia prowadzone są przez Pana Andrzeja Więcława właściciela Gospody u Więcławów w Leżajsku. W szkoleniu uczestniczy 30 osób z projektu w ramach
Więcej…
 
Informacja o zadaniach z zakresu dodatków mieszkaniowych, dodatków energetycznych oraz pomocy materialnej dla uczniów
Poniedziałek, 31 Marzec 2014 08:30
Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie informuje, że z dniem 1 kwietnia 2014 roku zostały przekazane z Urzędu Miasta i Gminy w Nowej Sarzynie, zadania w zakresie dodatków mieszkaniowych, dodatków energetycznych oraz pomocy materialnej dla uczniów.
Więcej…
 
Szkolenie operator koparko - ładowarki w ramach projektu systemowego „Czas na aktywność w mieście i gminie Nowa Sarzyna”
Wtorek, 18 Marzec 2014 08:30
Od 17 marca br. czterech uczestników projektu systemowego w ramach zawartych kontraktów socjalnych rozpoczęło szkolenie „Operator koparko - ładowarki”. Zajęcia prowadzone są w Rzeszowie w Ośrodku Szkolenia i Usług Zawodowych. Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników kursu do uzyskania kwalifikacji w zawodzie operatora maszyn
Więcej…
 
Szkolenie z poradnictwa społeczno-zawodowego z elementami kultury pracy i wizażu
Poniedziałek, 10 Marzec 2014 08:30
Od marca br. w Miejsko - Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie prowadzone są zajęcia w ramach kontraktów socjalnych z poradnictwa społeczno - zawodowego z elementami kultury pracy i wizażu w ramach projektu systemowego "Czas na aktywność w mieście i gminie Nowa Sarzyna". Spotkania prowadzone są przez
Więcej…
 
Nowa dostawa sprzętu rehabilitacyjnego, mebli i odzieży - luty 2014
Środa, 26 Luty 2014 15:00
Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie mając na uwadze duże zainteresowanie wypożyczalnią sprzętu do rehabilitacji w dniu 26 lutego br., po raz kolejny sprowadził specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny w tym m.in.: łóżka hydrauliczne, wózki inwalidzkie w tym elektryczne, wózki toaletowe, materace.

Więcej…
 
Indywidualna terapia psychologiczna w Miejsko – Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie
Piątek, 14 Luty 2014 08:30
Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie informuje, że od lutego br. jest prowadzona indywidualna terapia psychologiczna w ramach projektu systemowego "Czas na aktywność w mieście i gminie Nowa Sarzyna". Terapia prowadzona jest przez specjalistów, praktyków z dziedziny psychologii: mgr Monikę Chrząstek i mgr Bogusława Kwitkowskiego.
Więcej…
 
Staże zawodowe w ramach projektu systemowego "Czas na aktywność w Mieście i Gminie Nowa Sarzyna" 2014
Poniedziałek, 10 Luty 2014 08:30
Pierwsi uczestnicy projektu systemowego "Czas na aktywność w mieście i gminie Nowa Sarzyna" rozpoczęli staże zawodowe od lutego bieżącego roku. Możliwość zatrudnienia otrzymało 45 osób z terenu naszej gminy. Celem stażu jest umożliwienie naszym uczestnikom nabycie umiejętności do samodzielnego wykonywania pracy, wymaganego doświadczenia zawodowego zwiększającego szanse na uzyskanie zatrudnienia w przyszłości.
Więcej…
 
Więcej artykułów…
« PoczątekPoprzednia41424344454647484950NastępnaOstatnie »

Strona 44 z 52

BIP MGOPS w Nowej Sarzynie

MGOPS w obiektywie

Reklama
Odsłon : 581187