Świadczenie wychowawcze

Fundusz alimentacyjny

Asystenci RodzinyTrening kompetencji i umiejętności społecznych w Miejsko – Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie
Poniedziałek, 08 Lipiec 2013 15:00
Od czerwca br. w Miejsko – Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej odbywał się trening kompetencji i umiejętności społecznych w ramach projektu systemowego "Czas na aktywność w mieście i gminie Nowa Sarzyna".
W zajęciach uczestniczyło 6 osób z Programu Aktywności Lokalnej (PAL).
Więcej…
 
Szkolenie z poradnictwa społeczno-zawodowego z elementami kultury pracy i wizażu
Poniedziałek, 17 Czerwiec 2013 08:30
W dniu 15.06.2013r. w Miejsko -  Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie odbyły się pierwsze zajęcia w ramach kontraktów socjalnych z Poradnictwa społeczno - zawodowego z elementami kultury pracy i wizażu w ramach projektu systemowego "Czas na aktywność w mieście i gminie Nowa Sarzyna". Zajęcia prowadzone są przez doradcę zawodowego, fryzjerkę i kosmetyczkę.
Więcej…
 
Indywidualna terapia psychologiczna w Miejsko – Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie
Wtorek, 11 Czerwiec 2013 08:30
Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie informuje, że od czerwca br. jest prowadzona indywidualna terapia psychologiczna w ramach projektu systemowego "Czas na aktywność w mieście i gminie Nowa Sarzyna". Terapia prowadzona jest przez specjalistów, praktyków z dziedziny psychologii: dr Justynę Kula-Lic i mgr Monikę Chrząstek.
Więcej…
 
Informacja z punktu dystrybucji PEAD
Poniedziałek, 10 Czerwiec 2013 15:00
Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie informuje, iż osobom, którym z powodu braku towaru nie został wydany cukier i olej w ramach pomocy żywnościowej  PEAD w czerwcu br. towar ten zostanie wydany pod koniec czerwca lub na początku lipca br.
 
 
Informacja o wydawaniu żywności w ramach programu PEAD - czerwiec 2013
Wtorek, 04 Czerwiec 2013 08:30
Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie informuje, iż żywność w ramach Europejskiego Programu Pomocy Żywnościowej - program pomocy żywnościowej dla najuboższej ludności Unii Europejskiej (PEAD) będzie wydawana od 6 do 13 czerwca 2013 r.

Więcej…
 
Żywność z Podkarpackiego Banku Żywności w Nowej Sarzynie - czerwiec 2013
Poniedziałek, 03 Czerwiec 2013 15:00
W dniu 3 czerwca br. do Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie sprowadzono żywność z Podkarpackiego Banku Żywności w Rzeszowie w ramach Europejskiego Programu Pomocy Żywnościowej (PEAD). W skład sprowadzonej żywności wchodzą: mleko UHT, ser podpuszczkowy (żółty), ser topiony, olej rzepakowy, cukier, mąka pszenna, ryż, dżem truskawkowy. Łącznie sprowadzono 24 tony żywności.
 
Informacja o wynikach naboru do projektu "Aktywni pomimo..."
 
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie zakończył rekrutację osób, które wezmą udział w projekcie konkursowym „Aktywni pomimo…” realizowanym w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VII Promocja integracji społecznej, Działanie 7.2 Przeciwdziałanie wykluczeniu i wzmocnienie sektora ekonomi społecznej, Poddziałanie 7.2.1 Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Więcej…
 
„Czas na aktywność w mieście i gminie Nowa Sarzyna” spotkanie integracyjno – informacyjne
Poniedziałek, 27 Maj 2013 08:30

W dniu 21 maja br. w restauracji Mario w Sarzynie odbyło się spotkanie integracyjno - informacyjne dotyczące projektu systemowego „Czas na aktywność w mieście i gminie Nowa Sarzyna” realizowanego przez Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie.

  Projekt jest współfinansowany przez Europejski Fundusz Społeczny.

Więcej…
 
Informacja dla członków Zespołu Interdyscyplinarnego ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie
Poniedziałek, 27 Maj 2013 08:30

Przewodniczący Zespołu Interdyscyplinarnego ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie w Nowej Sarzynie informuje, że spotkanie członków Zespołu Interdyscyplinarnego odbędzie się 13 czerwca bieżącego roku o godzinie 12.30 w MGOPS w Nowej Sarzynie, pokój numer 4.

Więcej…
 
Więcej artykułów…
« PoczątekPoprzednia51525354NastępnaOstatnie »

Strona 51 z 54

BIP MGOPS w Nowej Sarzynie

MGOPS w obiektywie

Reklama
Odsłon : 660286