Świadczenie wychowawcze

Fundusz alimentacyjny

Asystenci RodzinyPolicjant, który mi pomógł Drukuj
Piątek, 26 Kwiecień 2024 06:34

Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie wraz z Zespołem Interdyscyplinarnym w Nowej Sarzynie informują, że Komenda Główna Policji organizuje kolejną edycję ogólnopolskiego konkursu   „Policjant, który mi pomógł”. Głównym celem konkursu jest w szczególności promocja postaw i umiejętności policjantów osobiście zaangażowanych w pomoc osobom krzywdzonym.

Istotą przedsięwzięcia jest również wyróżnienie tych funkcjonariuszy Policji, którzy charakteryzują się wyjątkowym profesjonalizmem, empatyczną postawą i umiejętnościami w obszarze indywidualnej pomocy osobom krzywdzonym, w tym dotkniętym przemocą domową, ponadto zaangażowani są w budowanie lokalnego systemu pomocowego w omawianym obszarze.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 maja 2024 r. Formularze zgłoszeniowe można nadsyłać na adres poczty elektronicznej e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Szczegóły konkursu znajdziecie Państwo na stronie:
https://www.policja.pl/pol/aktualnosci/243628,Trwa-konkurs-Policjant-ktory-mi-pomogl.html.

 

BIP MGOPS w Nowej Sarzynie

MGOPS w obiektywie

Reklama
Odsłon : 660299