Świadczenie wychowawcze

Fundusz alimentacyjny

Asystenci RodzinyDwie ważne uroczystości w Dziennym Domu Pobytu w Nowej Sarzynie Drukuj
Środa, 16 Wrzesień 2020 13:31

10 września br. był dniem wyjątkowym w historii naszego Domu, z uwagi na dwa ważne wydarzenia. Pierwsze wydarzenie to uroczystość oficjalnego otwarcia Naszego Domu. W uroczystości udział wzięli m.in. Poseł na Sejm RP - Pan Jerzy Paul, Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Sarzyna - Pan Andrzej Rychel oraz Proboszcz Parafii Nowa Sarzyna – Ks. Prałat Tadeusz Kocór.
Wydarzenie rozpoczęło uroczyste przecięcie wstęgi oraz poświecenie Domu przez ks. Prałata Tadeusza Kocóra. Następnie Kierownik Dziennego Domu Pobytu w Nowej Sarzynie Pani Grażyna Noworolnik  przedstawiła w prezentacji organizację oraz codzienne funkcjonowanie  Dziennego Domu. Wydarzenie uświetnił występ artystyczny Uczestników Dziennego Domu przygotowany pod kierunkiem Pani Haliny Mryc-Noga.
Na zakończenie p.o. Dyrektora MGOPS w Nowej Sarzynie Pani Dorota Zaworska podziękowała wszystkim osobom zaangażowanym w utworzenie placówki oraz życzyła wszystkim Uczestnikom, aby Dzienny Dom Pobytu w którym uczestniczą na co dzień, stał się dla nich drugim domem.
Uroczystość oficjalnego otwarcia DDP połączona była z urodzinami naszej kochanej pani Stasi. Było gromkie 100 lat, 100 lat!!! Było wiele ciepłych słów, życzeń skierowanych w stronę solenizantki. Zgodnie z tradycją był prezent i pyszne wypieki. Dzień był pełen pięknych i wzruszających chwil.

 

BIP MGOPS w Nowej Sarzynie

MGOPS w obiektywie

Reklama
Odsłon : 631571