Świadczenie wychowawcze

Fundusz alimentacyjny

Asystenci Rodziny„Czas na aktywność w mieście i gminie Nowa Sarzyna” spotkanie integracyjno – informacyjne Drukuj
Poniedziałek, 27 Maj 2013 08:30

W dniu 21 maja br. w restauracji Mario w Sarzynie odbyło się spotkanie integracyjno - informacyjne dotyczące projektu systemowego „Czas na aktywność w mieście i gminie Nowa Sarzyna” realizowanego przez Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie.

  Projekt jest współfinansowany przez Europejski Fundusz Społeczny.

 

W spotkaniu udział wzięli uczestnicy projektu, zastępca burmistrza Pani Danuta Pinderska, dyrektor Mirosław Przewoźnik oraz pracownicy Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie.

 

Dyrektor Mirosław Przewoźnik po przywitaniu przybyłych gości podkreślił, że dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej oraz przychylności i wsparciu władz Urzędu Miasta i Gminy w Nowej Sarzynie możliwe było podjęcie kolejnych wyzwań i starań by poprawić sytuację życiową klientów tutejszego Ośrodka.


Zastępca burmistrza Pani Danuta Pinderska po przywitaniu uczestników projektu, dyrektora i pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie wyraziła swoje zadowolenie, iż wśród uczestników jest wiele osób młodych oraz że tutejszy Ośrodek ma na uwadze dobro także i osób niepełnosprawnych dzięki projektowi „Aktywni pomimo…”.


Koordynator projektu „Czas na aktywność w mieście i gminie Nowa Sarzyna” Pani Bożena Nietrzeba przedstawiła szczegółowe etapy realizacji projektu, cele i założenia.


Przybyli goście podczas spotkania mieli okazję się poznać oraz zgłosić swoje pytania do Zespołu Zarządzającego dotyczące zasad udziału w projekcie.

 

 

BIP MGOPS w Nowej Sarzynie

MGOPS w obiektywie

Reklama
Odsłon : 660318