Świadczenie wychowawcze

Fundusz alimentacyjny

Asystenci RodzinyMaria Flis laureatką nagrody w konkursie „Projekt socjalny dla rodziny” Drukuj
Poniedziałek, 28 Październik 2019 11:15

24 października br. w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w Warszawie odbyło się wręczenie nagród w konkursie „Projekt socjalny dla rodziny”. Jego celem było docenienie projektów i działań na rzecz rodziny realizowanych w ośrodkach pomocy społecznej.

W sumie nagrodzonych zostało 16 najwyżej ocenionych projektów zrealizowanych w lokalnych środowiskach przez pracowników socjalnych. Przyznano także 9 wyróżnień. W zaszczytnym gronie laureatów znalazła się Maria Flis z Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie, której wiceminister Marcin Zielenecki wręczył nagrodę za innowacyjny projekt socjalny zrealizowany na terenie naszej gminy.

Wiceminister w swoim wystąpieniu podkreślił, że pracownicy socjalni wdrażają wiele skutecznych form i metod działań pomocowych, dzięki czemu udzielają profesjonalnego wsparcia osobom starszym,  zagubionym czy nieporadnym życiowo.
Konkurs zorganizowało Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej przy współpracy z Wyższą Szkołą Pedagogiczną im. Janusza Korczaka w Warszawie i Uniwersytetem Szczecińskim.
 

BIP MGOPS w Nowej Sarzynie

Koronawirus

MGOPS w obiektywie

Reklama
Odsłon : 428701