Świadczenie wychowawcze

Fundusz alimentacyjny

Asystenci RodzinyKonsultacje społeczne Drukuj
Wtorek, 28 Maj 2019 10:29

Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Sarzyna zaprasza zainteresowanych mieszkańców do ogólnogminnych konsultacji społecznych, których przedmiotem jest projekt „Gminnego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie w Mieście i Gminie Nowa Sarzyna na lata 2016-2020” (aktualizacja Programu).

Konsultacje polegać będą na udostępnieniu mieszkańcom treści w/w projektu:

  1. na stronie internetowej: www.nowasarzyna.eu, www.mgops.nowasarzyna.eu oraz w Biuletynie Informacji Publicznej;
  2. wyłożeniu projektu Programu w Miejsko – Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie (pok. 13) w godzinach urzędowania.

Termin konsultacji: od 05 czerwca 2019 r. do 12 czerwca 2019 r.
Wzór formularza konsultacyjnego dostępny będzie:

  1. na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy, MGOPS w Nowej Sarzynie;
  2. w Biuletynie Informacji Publicznej;
  3. w Miejsko – Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie (pok. 17).

Formularz zawierający opinie, propozycje i uwagi mieszkańców należy składać do dnia 12 czerwca 2019 r.:

  1. osobiście w Sekretariacie (pok. 13) MGOPS w Nowej Sarzynie;
  2. drogą pocztową na adres: Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Łukasiewicza 2, 37 – 310 Nowa Sarzyna z dopiskiem „Konsultacje Gminnego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie w Mieście i Gminie Nowa Sarzyna na lata 2016-2020” (aktualizacja Programu);
  3. drogą elektroniczną na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Wyniki konsultacji zamieszczone będą na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy, MGOPS w Nowej Sarzynie oraz w Biuletynie Informacji Publicznej, nie później niż 30 dni od zakończenia konsultacji. 
Zarządzenie Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Sarzyna nr 42/2018 w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych w przedmiocie projektu Gminnego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie w Mieście i Gminie Nowa Sarzyna na lata 2016 - 2020 (aktualizacja Programu)

 

BIP MGOPS w Nowej Sarzynie

Koronawirus

MGOPS w obiektywie

Reklama
Odsłon : 375388