Świadczenie wychowawcze

Fundusz alimentacyjny

Asystenci RodzinyInformacja dotycząca dostarczenia i wydawania produktów żywnościowych z Podkarpackiego Banku Żywności Drukuj
Wtorek, 09 Kwiecień 2013 13:00
Po raz kolejny do Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie dostarczono produkty żywnościowe z nadwyżek Podkarpackiego Banku Żywności w Rzeszowie. Dostarczono produkty żywnościowe w formie napojów między innymi: Bobo Frut, Lipton, Pepsi Max o łącznej wadze ponad 2,5 tony.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie dzięki produktom żywnościowym z Podkarpackiego Banku Żywności wesprze w swojej działalności Ośrodki Wsparcia takie jak np.: Środowiskowe Domy Samopomocy, placówki opiekuńcze, świetlice poprzez przekazanie napojów kolorowych. Natomiast soki Bobo Frut zostaną rozdysponowane rodzinom z dziećmi w wieku od 1 roku do 10 lat, których dochód nie przekracza 456 zł na osobę w rodzinie. Osoby uprawnione mogą się zgłaszać po odbiór soków Bobo Frut w dniach od 15 do 26 kwietnia w siedzibie Ośrodka u pracownika socjalnego według rejonizacji w godzinach od 9.00 do 12.00. Przewiduje się, że na jedno dziecko zostaną wydane 3 soki Bobo Frut.
 

BIP MGOPS w Nowej Sarzynie

MGOPS w obiektywie

Reklama
Odsłon : 667591